Return to Skautský rok 2017/18

Světluší pololetky – výprava do Úval a rudolfínské Prahy 2.-4. února 2018

Třídenní výprava za tajemstvími renesanční Prahy. Při návštěvách Prahy využijeme akci Ledová Praha

  • Pátek: sraz v 8:00 před ZŠ v Kostelci, odjezd do Úval, uložení zavazadel a odjezd do Prahy. Odpoledne návrat do Úval. Jídlo na celý den vlastní, společná bude až večeře, co si uvaříme v Úvalech.
  • Sobota: pobyt venku v zázemí úvalské skautovny
  • Neděle: 8:00 odjezd do Prahy za alchymisty, návrat do Úval v 15 hodin, dobalení a úklid. Konec akce po dohodě buď v Úvalech nebo v Kostelci.

S sebou:

  1. výstroj pro pobyt v klubovně (přezuvky, hygiena, spacák a tepláková souprava na spaní- není třeba karimatka), věci co nosíme na schůzku, a navíc  základní pastelky a uzlovačku.
  2. výstroj pro pobyt venku/v Praze: malý batůžek, pláštěnka, KPZ, skautské triko a žlutý šátek, přiměřené oblečení a obutí,  50 Kč v drobných jako kapesné (na WC  a podobně), skautská legitimace.

Účastnický poplatek 600,-, sourozenci 1100 dohromady vybíráme v úterý 30.1.2018.

V úterý 30.1.  na schůzce domluvíme i zakončení akce: v neděli totiž  buď stihneme uklidit za půl hodiny a stihnout příjezd do Kostelce v 16:47, nebo se do Kostelce dostaneme až v 18:48. Budu ráda, když se nám povede domluva, že by si rodiče přijeli pro děti do Úval (i sdíleně) a mohla jsem výpravu ukončit v Úvalech.