Na Velikonoce pečte PRO NEMOCNICE se skautkami

Bližší informace o expedici
naplánované na první jarní den 20.3.2021
naleznete
Konec přihlášek 18.3. 2021 v 21h.

Smutná zpráva

Moji milí.
S velkým smutkem vám musím oznámit, že minulý týden v pátek, 19. února zemřeli náhle, ve stejný den, Hanka Zemanová i její manžel Toník, jak o něm vždy s láskou Hanka mluvila.
Hanka byla členkou našeho střediska od roku 2014, kdy jsme – i s její nemalou pomocí – otevřeli Skautský dům. V následujícím období byla aktivní členkou zejména Revizní komise střediska. Pomáhala nám občas i u oddílů a při významnějších akcích.
Asi před dvěma či třemi lety jí akutní onemocnění zabránilo pokračovat v aktivní činnosti, a to nejen na středisku. Po částečném zlepšení zdravotního stavu už musela své aktivity omezit. Vždy však s námi sympatizovala a pro mimořádné okolnosti nabízela svou pomoc.
S manželem Hanky Toníkem jsme se setkávali zejména při tradičních Novoročních kuželkových turnajích.
Jménem všech členů střediska Datel ti Hanko velmi děkuji za vše, co jsi pro nás udělala. Budeš nám chybět.
S úctou a pokorou,
Karel Michalik – Orel
Vůdce střediska

Inspirační výprava – Vratkov

VRATKOV
26 – 28. 3. 2021 Přihlašování spuštěno !
stránka akce

Akce bude přesunuta na září 2021!

Betlémské světlo 2020

Plakát ke stažení zde. Web celé akce www.betlemskesvetlo.cz