Return to Benjamínci

Benjamínci se scházejí ve stejnou dobu jako Světlušky a Vlčata: v úterý od 16:30 do 18:00.

Schůzky se v roce 2018/18 nekonají v době svátků a prázdnin:  25. 12. 2018, 1. 1. 2019. Případné další termíny aktuálně doplníme.

Po začátku schůzky, hrajeme hry v blízkosti klubovny, tedy pokud máte drobné zpoždění, porozhlédněte se kolem, nebýváme daleko. Po úvodní hře odcházíme od klubovny dále do lesa, v zimním období pak míříme do klubovny.

Schůzky se odehrávají převážně venku v přírodě. Benjamínci tedy potřebují adekvátní oblečení do každého počasí, drobnou svačinku a pití v baťůžku, hodí se i kapesník :-). V zimním období či za nepřízně počasí je potřeba přezutí do klubovny (je možné nechávat v klubovně).

Schůzky vede Katka, velkou oporou je Lasička … a podporou Albi.