Return to Skautky

Schůzky se odehrávají v naší klubovně v areálu lesoparku (bývalá plicní léčebna). Většinou program zahajujeme venkovní hrou, proto je nutné přizpůsobit oblečení a obuv pobytu v přírodě za jakéhokoliv počasí a světla. Následují aktivity spojené s tématem na dané období, individuální a společné rozhovory, práce pro klubovnu a středisko. Aktivity pro individuální rozvoj dovedností a schopností.

První schůzka v měsíci je vždy v kroji. Kdo kroj nemá, nezapomene si vzít střediskové triko.

Vybavení na schůzku – psací potřeby, KPZ, uzlovačka, stezky, aktivní přístup, chuť poznávat a tvořit, ostatní dle zadání.

Víkendové a další akce pro skautky najdete v akcích střediska. Přihlašování na akce přes doodl.